• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • https://www.facebook.com/sonosmanoglu13/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905333030696

HAKKIMIZDA

HAKIMIZDA

 

        Osmanoğulları Hurda ve Geri dönüşüm  Bursa'da 1986 yılında seyyar olarak mesleki faaliyetine başlayarak Hurda demir, bakır, pirinç, çinko, paslanmaz, plastik ve benzeri metaller olmak üzere alım satım hizmeti vermekteyiz.

        2001 yılında 1000 metre karelik işyeriyle iş potansiyelini geliştirerek makineleşmeye ve hedef kitlelerle rekabet edebilmek için paketleme piresi, makas, iş makineleri kurtarıcı, ahtapotlu vinç, forklift ve damperli, sistemli  kamyon araçlarıyla işine her geçen gün bir yenisini eklemiş bulunmaktadır. İşimize ve müşterilerimize değer vererek uzmanlaşan elamanlarımızla müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamak amacıyla hizmetlerimizi yapmaktayız

        Osmanoğulları hurda ve geri dönüşüm  hurdacılar ve geri dönüşümcüler sitesinde 1000 mt karelik işyerimiz ve İzmir yolu 22. km de 5000 mt karelik depomuzla müşterilerimizin ve çalıştığımız firmaların memnuniyeti bizim için en önde gelen prensiplerimizdendir.

        1986 yılında amatör olarak başlayan ve 1993 yılına kadar devam eden Osmanoğulları hurda ve geri dönüşüm  hızla gelişmekte olan sektörde markalaşarak ve azimle çalışarak önemli bir yer almıştır.

        Başladığımız bu sektörde kendimizi geliştirerek vinç forklift ikinci el makina  vb. gibi ekipmanların alım ve satım yaparak yerimizi korumaya ve iyi bir tedarikçi firma olmaya çalışmaktayız Tüm dost ve müşterilerimize

Teşekkürü bir borç biliriz.

 

Her güne bir adım önde başlamayı kendine ilke edinen Osmanoğulları hurda ve geri dönüşüm, sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.

Bizim için
aldatılan her müşteri kaybolan bir servettir. 

Çevre  Çevrecilere  Bırakılmayacak  Kadar  Önemlidir.

SATIŞDAKİ MALLAR
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret179402